#1 2017-04-15 14:40:03

kocik8622

Nie przypisany do żadnej klasy

Podanie

1. Wiek:18
2. Imie:Łukasz
3. Staż gry w GW2: regularnie gram od niedawna
4. Jaki konkretnie tryb rozgrywki cię interesuje? każdego radzaju żeby się świetnie bawić
5. Jakie postacie posiadasz (profesja i lvl)? guardian 80 lvl świeżo wbity
6. Skończone lokacje elitarne: nie rozumiem
7. Czego oczekujesz od gildii ? pomocy i świetnej atmosfery
8. Czy farmisz? Jeśli tak, to gdzie i kim: narazie nie ale napewno zaczne
9. Umiejętności nie związane z gra, które pomogłyby w rozwoju gildii. Co fajnego zamierzasz wnieść do naszej gildii i do panującej w niej atmosfery? Napewno jestem zawsze chętny do pomocy innym
10. Hobby: star wars, filmy, książki fantasy, malarstwo
11. Komunikator (np.skype, ventrilo, gg ,TS3): nie ma problemu
12. Dostępność w grze (ile i w jakich porach): najczęściej w weekendy popołudniu i wieczorami
13. Miejsce zamieszkania: Kielce
14. Dlaczego jesteś zainteresowany/zainteresowana nasza gildia? ponieważ spodobała mi się atmosfera jaka tam panuje
15. Czym jest dla Ciebie GW2? jest dla mnie grą w której można się świetnie pobawić i ma najlepsze community jakie spotkałem
16. Nick w grze z cyferkami (do kontaktu w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania): kocik.7480
17. Skąd do nas przybywasz? (w jakiej gildii/jakich gildiach byłeś/aś i czemu odszedles/las?) kiedyś byłem w tej gildii ale niestety przez pewnien okres musiałem przestać grać
18. Czy konto jest darmowe czy zwykłe ? przed przejściem na free to play kupiłem gre , dodatku nie mam ale zamierzam kupić w najbliższym czasie
19. Na jakim serwerze grasz ? Blacktide

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zma.pun.pl