Forum gildi o nazwie: Zemsta Mroku Akaszy

Witamy na forum gildii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2016-12-27 23:57:30

anelle

Nie przypisany do żadnej klasy

anelle

1. Wiek: 23 lata
2. Imie: Damian
3. Staż gry w GW2: 2 lata, z przerwą 4
4. Jaki konkretnie tryb rozgrywki cię interesuje? Interesuje mnie głównie PVE,  ew WvW jeśli gildia organizuje wypady.
5. Jakie postacie posiadasz (profesja i lvl)? Nekromanta, elementalista, wojownik i złodziej, wszystkie posiadają 80 lvl
6. Skończone lokacje elitarne: Nie wiem o czym mowa.
7. Czego oczekujesz od gildii ? Od gildii oczekuję wspólnej aktywności i czasem konwersacji na luźne tematy.
8. Czy farmisz? Jeśli tak, to gdzie i kim: Moją główną postacią jest nekro i nią staram się chodzić na farmę czy world bossy, na dungach jest to zwykle elementalista albo wojownik
9. Umiejętności nie związane z gra, które pomogłyby w rozwoju gildii. Co fajnego zamierzasz wnieść do naszej gildii i do panującej w niej atmosfery? Ciężkie pytanie =] ale na pewno mogę zapewnić pomoc i od czasu do czasu służyć radą, czasem zdarza mi się powiedzieć coś mądrego.
10. Hobby: Tennis, komputery, samochody, anime, muzyka.
11. Komunikator (np.skype, ventrilo, gg ,TS3): Zwykle był to TS3 ale dostosuje się.
12. Dostępność w grze (ile i w jakich porach): Pracuję w systemie czterobrygadowym więc godziny są zależne od zmiany, a siedzę 2 - 4h
13. Miejsce zamieszkania: Wieś blisko Krakowa.
14. Dlaczego jesteś zainteresowany/zainteresowana nasza gildia? Spodobała mi się prezentacja na stronie kiedy szukałem gildii po powrocie z przerwy i już jakiś czas temu chciałem złożyć podanie.
15. Czym jest dla Ciebie GW2? GW2 i ogólnie gry są dla mnie odskocznią od codzienności jak i rozrywką.
16. Nick w grze z cyferkami (do kontaktu w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania): anelle.5084
17. Skąd do nas przybywasz? (w jakiej gildii/jakich gildiach byłeś/aś i czemu odszedles/las?) Wcześniej byłem w Guardian Brigade, odszedłem z powodu braku czasu i kontuzji ręki.
18. Czy konto jest darmowe czy zwykłe ? Konto jest zwykłe kupowane po pre orderze.
19. Na jakim serwerze grasz ? Gram na Blackcide.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zma.pun.pl