#1 2016-11-10 20:16:01

temik

Nie przypisany do żadnej klasy

podanie Temik [pasterz/mąż Owieczki]

1. Wiek: 28
2. Imie: Mateusz
3. Staż gry w GW2: z przerwami 2 lata [konto ma dłuższy staż, ale bywały dłuższe przerwy]
4. Jaki konkretnie tryb rozgrywki cię interesuje? PvE WvW
5. Jakie postacie posiadasz (profesja i lvl)? Warrior 80, Engie 80, guardian/łowca/thief low lvl 20-50
6. Skończone lokacje elitarne: cokolwiek to znaczy.. dungi wszystkie poza TA aetherpath.
7. Czego oczekujesz od gildii ? wspólnej gry w sympatycznej atmosferze
8. Czy farmisz? Jeśli tak, to gdzie i kim: jeśli farmię to tylko sezonowe eventy
9. Umiejętności nie związane z gra, które pomogłyby w rozwoju gildii. Co fajnego zamierzasz wnieść do naszej gildii i do panującej w niej atmosfery? Lubię robić gulasz- kto chce zapraszam na pomorze na obiadek! Witaminki!
10. Hobby: Rodzinka, Gry online [CSgo, Dota, D3RoS]
11. Komunikator (np.skype, ventrilo, gg ,TS3): preferuję ts3
12. Dostępność w grze (ile i w jakich porach): wieczorem razem z żoną (okupuje PC więc postanowiłem robić Jej siarę)
13. Miejsce zamieszkania: okolice Słupska
14. Dlaczego jesteś zainteresowany/zainteresowana nasza gildia? Mogłem mieć z Żoną 1000+, ale zamiast tego będzie ZMA
15. Czym jest dla Ciebie GW2?? Przeklęty pochłaniacz czasu, jak każda dobry MMORPG
16. Nick w grze z cyferkami (do kontaktu w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania): Temik.1759
17. Skąd do nas przybywasz? (w jakiej gildii/jakich gildiach byłeś/aś i czemu odszedles/las?) byłem w jednej dawno temu, rozpadła się ze względu na migrację na inny serwer
18. Czy konto jest darmowe czy zwykłe ? zwykłe [podstawka bez HoT, płatna]
19. Na jakim serwerze grasz ? Blacktide


Nec Hercules contra Plures...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zma.pun.pl