#1 2017-10-10 11:38:05

yogispaceman

Nie przypisany do żadnej klasy

Podanie Forrealist

1. Wiek: 22
2. Imie: Dawid
3. Staż gry w GW2: Trudno określić , grałem zaraz po wydaniu , później na długi okres przestałem , ostatnio ponownie wkroczyłem w świat GW2. Mogę zaznaczyć , że w poprzednią część przegrałem około 4k godzin
4. Jaki konkretnie tryb rozgrywki cię interesuje? : Przedewszystkim PVE we wszelaki sposób rozumiane, dużo ścieżek jest jeszcze przede mną do okrycia , sporo się zmieniło od czasu jak miałem przerwę.
5. Jakie postacie posiadasz (profesja i lvl)? Aktualnie leveluję Charr Thiefa ( 26 ) i posiadam Charr Revenanta na 80 ( jednak ta postać jest przeze mnie w ogóle nie znana , użyłem Boosta )
6. Skończone lokacje elitarne: Aktualnie brak, jak wspomniałem wcześniej , dopiero wracam do gry.
7. Czego oczekujesz od gildii ? Przedewszystkim dobrego klimatu, nie tylko rozmów na temat gry , ale również wymiany poglądów we wszelaki sposób. Ludzie budują tą gre, a ja szukam takich z którymi będzie ten czas upływał w ciekawy sposób.
8. Czy farmisz? Jeśli tak, to gdzie i kim: Z pewnością będę farmił , w poprzedniej części to był jeden z fundamentalnych elementów rozrywki dla mnie.
9. Umiejętności nie związane z gra, które pomogłyby w rozwoju gildii. Co fajnego zamierzasz wnieść do naszej gildii i do panującej w niej atmosfery?
10. Hobby: Hobby jako tako nie posiadam, jeśli chodzi o zainteresowania to ; Sny, Moda, Język angielski.
11. Komunikator (np.skype, ventrilo, gg ,TS3): Do rozmowy : TS3, Do szybkiej komunikacji:  Facebook , Whatsapp, i mnóstwo innych jeśli zajdzie potrzeba.
12. Dostępność w grze (ile i w jakich porach): Uśredniając 17-22 . Jestem wojskowym , więc różnie to bywa. Ale w tych godzinach zawsze znajdę chwilę by pograć . Z weekendami bywa gorzej , bo studiuje zaocznie
13. Miejsce zamieszkania: Radosław, raczej nikomu to nic nie powie . Okolice Leszna WLKP
14. Dlaczego jesteś zainteresowany/zainteresowana nasza gildia? Kojarzę was , wydaje mi się że odnajdę tutaj to czego szukam.
15. Czym jest dla Ciebie GW2? Rozrywką , grą komputerową , jedną z niewielu w której nie obwiniam się o marnowanie czasu. Pierwsza część gry miała taką duszę , której nie odnalazłem w żadnym innym MMORPG, tutaj też staram się to odnaleść.
16. Nick w grze z cyferkami (do kontaktu w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania): yogispaceman.2417
17. Skąd do nas przybywasz? (w jakiej gildii/jakich gildiach byłeś/aś i czemu odszedles/las?) Raczej angielskojęzycznych , chociaż było ich bardzo mało. Uwielbiam ten język, ale nie zawsze dało się odnaleźć w temacie
18. Czy konto jest darmowe czy zwykłe ? Posiadam dodatek , więc zwykłe.
19. Na jakim serwerze grasz ? Augury Rock.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KvalitnĂŠ betónovĂŠ nĂĄdrĹže a Ĺžumpy OтeНи Три-Риверс