Forum gildi o nazwie: Zemsta Mroku Akaszy

Witamy na forum gildii


#1 2017-01-23 19:40:23

Mitsun

Nie przypisany do żadnej klasy

Mitsun rekrutacja

1. Wiek: 32
2. Imie: Bartek
3. Staż gry w GW2: gram od premiery z długą przerwą. Wróciłem kilka dni temu i gram w dodatek.
4. Jaki konkretnie tryb rozgrywki cię interesuje? PVE tylko
5. Jakie postacie posiadasz (profesja i lvl)? Guardian 100% mapy, i Warrior 79% tylko tymi klasami jestem przydatny.
6. Skończone lokacje elitarne: eee ... nie wiem co to.
7. Czego oczekujesz od gildii ? W sumie niczego konkretnego. Samemu gra się nudno.
8. Czy farmisz? Jeśli tak, to gdzie i kim: Nie farmię. Zwyczajnie sobie gram w nowy dla nie content.
9. Umiejętności nie związane z gra, które pomogłyby w rozwoju gildii. Co fajnego zamierzasz wnieść do naszej gildii i do panującej w niej atmosfery? Będę szczery, nie wiem jaką macie atmosferę, więc ciężko powiedzieć co wniosę. Jestem ustatkowanym 30 paro latkiem. Szczerze to raczej moja osoba nic nie wniesie.
10. Hobby: granie.
11. Komunikator (np.skype, ventrilo, gg ,TS3): mam ts3. Preferuje mumble lub discord, ale jestem elastyczny.
12. Dostępność w grze (ile i w jakich porach): No mam rodzinę, więc gram w wolnych chwilach. Nie są to stałe godziny.
13. Miejsce zamieszkania: Trójmiasto
14. Dlaczego jesteś zainteresowany/zainteresowana nasza gildia? znowu szczerze. Byliście na topie w rekrutkach na guildwars2.pl czyli musicie być aktywni, czyli macie członków, czyli może być fajnie.
15. Czym jest dla Ciebie GW2? Uwielbiam Lore tej gry. Przecież nie napiszę, że życiem
16. Nick w grze z cyferkami (do kontaktu w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania): Alcik.4830
17. Skąd do nas przybywasz? (w jakiej gildii/jakich gildiach byłeś/aś i czemu odszedles/las?) Byłem w kilku gildiach, od własnej (liderowałem), po roleplayową, aż do hardcore farmiącą dungi. Powód odejścia zawsze ten sam. Znudzenie graniem.
18. Czy konto jest darmowe czy zwykłe ? Zwykłe
19. Na jakim serwerze grasz ? eee przecież jest Megaserver?

Podanie wygląda tak sucho, sam to widzę. Nie będę też nadmiernie słodził i upiększał. Uważam, że szczerość jest lepszą formą kontaktu. Będę raczej takim spokojnym słuchaczem niż aktywnym uczestnikiem rozmów. Wejdę jako świeżak w grupę znanych sobie ludzi. Nie ma co oczekiwać cudów. Może z czasem. Zobaczymy jaką macie atmosferę, jak to było w jednym z pytań. pozostaje mi pozdrowić serdecznie i czekać na odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez Mitsun (2017-01-23 19:41:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zma.pun.pl