Forum gildi o nazwie: Zemsta Mroku Akaszy

Witamy na forum gildii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2016-12-27 09:53:53

Purplegift

Nie przypisany do żadnej klasy

Podanie Purplegift

1. Wiek: Zdecydowanie pełnoletni
2. Imie: Darek
3. Staż gry w GW2: po powrocie do gry około 3 tygodni. W sumie gram od 2013 z dłuższymi przerwami.
4. Jaki konkretnie tryb rozgrywki cię interesuje? PVE choć jeżeli potrzebna pomoc na wypad gildyjny na PVP to oczywiście wezmę udział.
5. Jakie postacie posiadasz (profesja i lvl)? Thief 80 lvl, Warek 54 lvl. Elementalista 35 lvl.
6. Skończone lokacje elitarne: brak
7. Czego oczekujesz od gildii? Generalnie to po powrocie do gry wiele rzeczy jest dla mnie nowych także przede wszystkim to informacji i porad. Po ogarnięciu postaci i gry chętnie pomogę gildii.
8. Czy farmisz? Jeśli tak, to gdzie i kim: na razie to story i czyszczenie mapy.
9. Umiejętności nie związane z gra, które pomogłyby w rozwoju gildii. Co fajnego zamierzasz wnieść do naszej gildii i do panującej w niej atmosfery? Doświadczenie w grach MMO, dużo rajdowałem więc myślę że jestem ogarniętym graczem.
10. Hobby: sport, gry komputerowe.
11. Komunikator (np.skype, ventrilo, gg ,TS3): TS3 ale innych też używałem.
12. Dostępność w grze (ile i w jakich porach): generalnie to przez cały tydzień ale raczej w godzinach wieczornych po 20:00.
13. Miejsce zamieszkania: Polska
14. Dlaczego jesteś zainteresowany/zainteresowana nasza gildia? Graliśmy razem Akaszą w Rift w WCH. (Isael)
15. Czym jest dla Ciebie GW2? Do GW2 wracam ponownie. Podoba mi się w tej grze klimat oraz świat gry. Szukam gildii żeby pograć w ta grę dłużej.
16. Nick w grze z cyferkami (do kontaktu w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania): Isae.5260.
17. Skąd do nas przybywasz? (w jakiej gildii/jakich gildiach byłeś/aś i czemu odszedles/las?) Nie byłem wcześniej w żadnej gildii w GW2.
18. Czy konto jest darmowe czy zwykłe? Chyba zwykłe bo gram od 2013 roku.
19. Na jakim serwerze grasz ? Chyba Blacktide ale nie pamiętam bo nie zmieniałem od czasu rejestracji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zma.pun.pl